top of page
Search

רחמ|מחר


art by carolinemaniere.com

רחם=מחר

כשהופכים את המילה רחם מקבלים את המילה מחר.

הרחם היא בית גידול של העתיד. ואני לא מתכוונת רק בית הגידול של דורות המחר.

הרחם היא גם בית הגידול של החלומות שלנו הנשים, העוצמה שלנו, החזון שלנו ובריאת המציאות שלנו.

ללא החזון שלנו וללא העוצמה שלנו וללא בריאת המציאות שלנו לא יהיה עתיד.

מה שמוביל אותנו, הכח המנחה אותנו, נמצא בה. ברחם.


העולם החדש, קורונה, אהבה ופחד

אלו ימים של שינוי מואץ, המורגש גם ברמת הפרט וגם ברמת הקולקטיב (כן, אם את מרגישה סחרחורות, עצבנות, חולשה, קושי לישון ואין לזה צידוק רפואי זה בהחלט יכול להיות קשור).

ימים אלו של ליקוי לבנה (היה ב 30.11), ליקוי חמה (יהיה ב 14.12) ויום ההיפוך (ב 21.12, שיהווה שיא אנרגטי עצום), מבקשים מאתנו דיוק.

הליקויים מסייעים לנו להפרד, לשים סוף לדברים שלא מתואמים עם התדר שלנו ויום ההיפוך וכל התקופה שסביבו מהווה סביבה תומכת ליצירת מציאות, בהירות, זיקוק העוצמה הפנימית.

בנוסף, שנה קלנדרית נגמרת וחדשה מתחילה. זו שנגמרת..אוהו, כמה שהיא היתה משמעותית, מאתגרת ומעצימה, עבור רובנו.

כתבתי כבר בבלוג בעבר על המעבר לעולם החדש ועל התהליך (כאן, למשל). והנה זה קורה.

העולם החדש כבר כאן. אם נסתכל על העולם דרך העיניים היְשָׁנוֹת (והיְשֵׁנוֹת) לא נשים לב לשום שינוי.

כי העולם הישן והעולם החדש מתקיימים במקביל. כן, זה מידע שקשה לתפוס, אבל זה כך. הכל מרובד הרבה יותר ממה שרוב האנושות יודעת.

כדי לחוש, לחוות ולחיות את העולם החדש יש צורך בשינוי תודעתי ותפיסתי עמוק. וזה קורה.

קורונה בהקשר הזה היא גם המחלה וגם המדיסינה, התרופה.

היה צורך במסה קריטית כדי לברוא ולארגן את העולם החדש.

הקורונה העירה מסה קריטית של אנשים. ההתעוררות לעתים מלווה בכאב. צירי לידה. כיווץ שמביא התרחבות. כתבתי על תיאוריית המעברים שלי כאן.

הילדים שנולדו בעשור האחרון כבר נולדו מוכנים לתדר העולם החדש. הוא נמצא בתוכם. אנחנו, כל שאר האנושות צריכה לכייל את עצמנו לשם. וזוהי לעתים עבודה לא פשוטה.

והקורונה הגיעה כדי להאיץ ולאפשר את הכיול הזה.

ישנן 2 מילות מפתח: פחד ואהבה. האם את נותנת לפחד לשלוט בך ופועלת מתוך תודעת הפחד או האם את פועלת מתוך תודעת אהבה?הבחירה בידיך בלבד.


כנות רדיקלית וריפוי

אנחנו בזמנים בהם נדרשת כנות עמוקה. כלפי אחרים ובעיקר כלפי עצמנו.

הרבה אמיתות מתגלות ברמה הגלובלית. הרבה שקרים נחשפים. האנשים דורשים את האמת.

גם ברמה האישית היתה לנו לאחרונה (ועודנה יש) הזדמנות לראות את כל המקומות בתוכנו אותם רצינו להסתיר. גם מעצמנו. וזה קורה כדי שנוכל לרפא את הפצעים.

כשהפצעים שלנו מכוסים בשמיכת חוסר התודעה לא ניתן לרפא אותם. עליהם להחשף כדי שנוכל להתבונן בהם ישירות, להכיר בהם ואז לרפא אותם. וזה קורה כי כעת זה אפשרי. הריפוי מואץ. השתמשו בתקופה הזו כדי להתבונן בכל המקומות הכואבים בתוככן ורפאו אותם. עם עזרה, ליווי או בעצמכן. זהו זמן גדילה.

ובכלל, התחילו לתרגל כנות רדיקלית. פנימה והחוצה. אין מרפא יותר מהאמת.


האיכות הנשית והאיכות הזכרית

על מנת לצעוד לקראת השנה החדשה ותדר העולם החדש עלינו להשתמש באיכויות הנקביות והזכריות שבתוכנו. בכל אחת מאתנו יש את שתי האיכויות הללו ויש ללמוד לקרא להן ולהשתמש בהן בעת הצורך בעבודה משותפת. כעת יש צורך בכך.

העולם ברמה הקולקטיבית צועד כעת אל עבר איזון בין הזכרי לנקבי. אם בעבר הרחוק האמא, האלה הגדולה שלטה (התרבות המטריאכלית) ולאחר מכן עלה המונותאיזם ואתו האל הזכר היחיד השולט (התרבות הפטריאכלית), בעידן שבו אנו חיות כעת אנו זוכות לחוש את תחילת התנועה לעבר האיזון. הנשים מתעוררות אל העוצמה שלהן. וגם הגברים מתעוררים אל העוצמה שלנו הנשים ואל העוצמה האותנטית שלהם עצמם. זהו תהליך ארוך ואיטי אבל הוא קורה. אנחנו צועדים לעבר עידן בו הגברים והנשים ינהלו ביחד את העולם, תוך שימוש הרמוני, שלם ומלא בינה בשתי האיכויות המשלימות הללו.

כתבתי בעבר פוסט על העבודה עם האיכות הזכרית בתוכנו פה. אתן מוזמנות לקרא על כך.


את העבודה עם הרחם, עם החזון והעוצמה הטמונים בה (גם אם אין כבר רחם פיזית בגוף, חשוב לציין. התדר שלה נשמר גם כשהיא מוסרת) אני מלמדת לעומק בסדנת החזון הנשי.

כרגע אני מקיימת סדנאות עם נשות הקהילה שלי, במצפה רמון. בינואר תיפתח קבוצת לימוד בשדה בוקר ואם יהיה ביקוש אפתח שוב קבוצת זום לנשים מכל הארץ בינואר. אם את חשה קריאה להעמיק את מוזמנת לשלוח לי מייל חוזר או לצלצל אלי/לשלוח הודעה ל 054-4316157. עוד פרטים על הסדנה כאן.

בנוסף התפנה לי מקום ללוות אישה אחת באופן אישי עם עבודת הרחם, המחזוריות הנשית והנפש בכלל (בזום, או פנים אל פנים לדרומיות). את מוזמנת לפנות אלי.


מכיוון שאני לא שוהה או מפרסמת כרגע במרחב הדיגיטלי וברשתות החברתיות, אני מזמינה אותך לשתף את הטקסט שנכתב פה, כדי שעוד נשים יוכלו לקרא אותו ולהשתמש בו. אפשר לשתף ע"י לחיצה על האייקונים של הרשתות החברתיות למטה או בלחיצה על 3 הנקודות למעלה.


מאחלת לכולנו שנה של כנות רדיקלית, ריפוי, צלילות ואהבה.

ברוכות הבאות לעולם החדש.

גליה


Comentarios


bottom of page