top of page

סדנה לגברים
על המחזוריות הנשית

 

איזה כיף שאתה רוצה לדעת איך אנחנו פועלות. זכינו!

 

אני מזמינה אותך ללמוד על המחזוריות הנשית

למה?

כי מערכת ההפעלה שלכם הגברים ושלנו הנשים שונות מאוד זו מזו.

המחזוריות הנשית היא חודשית (כמו הירח) והמחזוריות הגברית היא שנתית (כמו השמש).

אם תבינו איך המערכת שלנו עובדת זה יכול לפתור אי הבנות, לשחרר מטענים (שנוצרו מאי ההבנות), לאפשר קירבה ותמיכה.

אז אם אתה רוצה להבין מתי זמן התשוקה של האישה בחודש, מתי היא רוצה להיות במערה שלה, מה גורם לתסמינים שלפני הווסת, איך אתה יכול לתמוך בה ועוד..תצטרף אלינו.

כשהגברים יבינו את הנשים והנשים את הגברים העולם יהיה עולם טוב יותר. הנה צעד ראשון וחשוב.

אני מזמינה אותך למפגש חד פעמי בו תוכל ללמוד על המחזוריות הנשית של הנשים ברמה הרגשית, הרוחנית והפיזיולוגית.

מה כולל המפגש?

נתכנס לתוך מרחב זום לשעתיים וחצי.

במפגש תקבל ידע יקר, עתיק וחדש, בנוגע לנשים. תבין איך עובדת המערכת שלהן, מה קורה להן בכל שלב של המחזוריות החודשית, ואיך זה משפיע עליהן ברמה הרגשית, המינית, הגופנית והרוחנית.

תלמד מה קורה להן בווסת ולפניה, באיזה שלב בחודש ההורמונים גורמים להן להיות מלאות תשוקה, מתי לתת להן מרחב, מתי הן זכריות יותר ומכוונות מטרה ועוד הרבה הרבה ידע שיאפשר לך להבין יותר לעומק את הנשים ואיך הן פועלות ומופעלות באמצעות מערכת ההפעלה שלהן.

 

פרטים טכניים:

עלות המפגש: 120 ש"ח. תשלום בביט או פייבוקס.

אורך המפגש: כשעתיים וחצי.

אתה מוזמן למלא את פרטיך ואשלח לך את כל הפרטים ואופן התשלום בקרוב.

הרשמה

מאמר שכתבתי על נשים וגברים ומערכות ההפעלה שלהם:
 

שמש וירח, גברים ונשים

השמש והירח מייצגים את הזכרי ואת הנשי. אפשר לבחון את זה דרך זרמים רבים וכיוונים שונים אבל אני רוצה להציג במאמר כיוון מאוד מסוים. ובהמשך המאמר גם על איך זה קשור ליחסים בין גברים ונשים ואדבר על הקלות הבלתי נסבלת של האלימות הקיצונית נגד נשים.

 

אבא שמש ואמא לבנה

בהקשר לכדור הארץ, אני אוהבת להתייחס אל הלבנה ואל החמה כאל האמא והאבא של גאיה.

אבא שמש נותן מאורו, נותן אנרגיית חיים (גם ממש ברמה הביולוגית), מייצג את זרע כל הפוטנציאלים (ברמה הרוחית).

אמא לבנה שומרת על הסדר, מגוננת. שהכל יהיה ב-סדר. היא שומרת על סיבוב הארץ, על מחזוריות העונות, על תנועת הכיווץ וההתרחבות. העובדה כי לכדור הארץ יש ירח אחד וגדול, תורמת ליציבות תנאי האקלים. קיומו של ירח יחיד, בניגוד למרבית כוכבי הלכת האחרים שלהם מספר ירחים, מונע התנהגות כאוטית. גודלו של הירח תורם ליציבות יחסית של נטיית ציר הסיבוב של כדור הארץ ביחס למישור המילקה, ובכך מקבע את עונות השנה ומונע שינויים גדולים בנטיית ציר הארץ, שיביאו למזג אוויר קיצוני והרסני.

 

ביחד הם מאפשרים, פה על גאיה, את קיום החיים.

יש שתי עובדות מעניינות בהקשר למהות הלבנה כאמא.

1. הירח מתרחק מכדור הארץ בכל שנה כ 3.8 ס"מ. ברמה המטאפורית זו האמא שמתרחקת ככל שהילד שלה גדל על מנת שילמד לקחת אחריות על עצמו.

2. ההסבר הרווח כיום בקרב המדע היא שהלבנה נוצרה לפני מיליארדי שנים כאשר מערכת השמש הייתה בתקופת היווצרותה, ועצם שנקרא תיאה, בגודלו של מאדים, התנגש בכדור הארץ המתהווה. שברים מן הפגיעה נזרקו לחלל, התמזגו, ויצרו את הלבנה.

כשמבינים את הדרך בה נוצרה הלבנה- ממיזוג של כדור הארץ ותיאה, אפשר להבין שהלבנה מכילה חלקים שהיו שייכים לכדור הארץ. המילה כיסופים מקורה במילה כסף- אוד הירח. זו הכמיהה- לאחדות, לשלם. הכמיהה של הילד להתמזג בחזרה עם אמו, עם האחדות.

 

הגבר והאשה בתרבות הפטריאכלית

במצב הרמוני, בכל אחד/אחת מאתנו יש איזון מסוים בין יצוגי השמש והלבנה הפנימיים שלנו, בין הזכרי והנקבי בתוכנו. כמו ין ויאנג.

במצב הרמוני נשים וגברים פועלים ביחד ומביאים את האיכויות הנקביות והזכריות לכדי פעולה הרמונית שלמה.

WhatsApp Image 2021-08-17 at 23.29.46.jpeg

מי אני?

גליה רביץ קרפול / חכמת הלבנה

המסע שלי כמרפאה החל לפני יותר משני עשורים. רכשתי כלים רבים מעולמות הריפוי ההוליסטי, עבדתי כמרצה בכירה לארומתרפיה בבתי ספר לרפואה משלימה והעברתי סדנאות והרצאות במקומות רבים.

לפני כשבע שנים יצאתי למסע חניכה בן שנה וחצי בבית הספר השמאני לסודות נשיים. המסע שינה את מסלול חיי. מאז אני מלמדת נשים על נשיות מקודשת, מנחה טקסים שמאניים, מסעות חלימה ערה, מלמדת יצירת מרחב מקודש, מלווה אישית נשים במסעות החיים, מעבירה סדנאות וקורסים ברחבי הארץ ומלווה בנות מצווה, בית ספר דמוקרטי, במעבר שלהן מילדות לנערות. אני משלבת בעבודתי את כל הידע שרכשתי במהלך שני עשורים אלו.

על פי האינדיאנים עלינו לחשוב על כל פעולה שלנו- כיצד היא תשפיע שבעה דורות קדימה. המהות של העבודה שלי היא להשפיע עלינו הנשים, על בנותינו ועל בנותיהן, דרך האדוות שהידע והנוכחות הנשית המקודשת מביאים לעולם. כדי לרפא אותנו, נשים וגברים, את הפצע העמוק שנוצר, עלינו לרפא קודם כל את עצמנו.

ומה עם הנשים?

ברור שגם להן מגיע! ולכן, ארבע פעמים בשנה נפתח קורס בן ארבעה מפגשים בו אני מעמיקה עם הנשים ומלמדת אותן על המחזוריות שלהן. 

לוח זמנים רטריט

יש לך שאלה, תהיה או סתם רצון לשוחח?
דבר אתי
גליה

bottom of page