מנדלת לבנה

המקצב הפנימי שלך והלבנה

המנדלה הזו נוצרה כדי לעזור לך לעקוב אחר החיבור בין המקצב הפנימי שלך והמקצב של הלבנה.

בעזרת המנדלה תוכלי להבין לעומק ובצורה מאוד ברורה את הקשר בין המצב הרגשי/פיזי/רוחני שלך לבין השלבים השונים של הלבנה בשמיים.

בעזרת ההבנה העמוקה הזו תוכלי לנהל את חייך לפי המקצב הזה וכך לחיות בהרמוניה עם כוחות הלבנה ולגלוש על הגל של היקום ושלך.

בנוסף המעקב הזה יאפשר להבין לעומק את המחזוריות שלך ואת ההשפעה העצומה שלה על חייך, בכל הרמות. תוכלי לראות בצורה ברורה את הדפוסים שלך וכיצד הם מושפעים מהלבנה ומהמחזוריות הפנימית שלך. תתחילי לשים לב איך בכל חודש (של הלבנה, לא חודש קלנדרי) את חווה באותם זמנים את אותם הדפוסים. בהמשך תוכלי לצפות מראש את הדפוסים הללו ולמנוע מהם לשלוט בך.

אם את חשה רצון וצורך להעמיק את התהליך את מוזמנת להצטרף לקורס זמן החזון הנשי- מסע אל העוצמה הפנימית שלך.

בכל חודש מתחיל מחזור חדש של עבודה עם מקצב הלבנה ועם המחזוריות הנשית:
בחמישה מפגשי אונליין ומפגש לילה ויום במדבר נשוחח על מהות האנרגיה של הלבנה וכיצד להשתמש בה כדי לייצר זרימה בחיינו. נלמד יחד כיצד לעבוד בסינכרון עם הלבנה ועם המחזוריות הנשית שלנו. נלמד מתי זמן לעצור ולנוח, מתי לזרוע את זרעי הכוונה ולתכנן תכניות, מתי לסדר ולארגן ועוד..נצא למסע אל תוך הרחם שלנו, אל השושלת הנשית שלנו ואל העוצמות שלנו.
ניצור מעגל שיתוף ותמיכה כדי לאפשר לחכמת השבט לתמוך בכל אחת בתהליך שלה.
במקביל נפתח קבוצת ווטסאפ לשיתוף והתייעצות בין הפגישות (למי שתרצה).

את מוזמנת לקרא עוד על הקורס  או למלא את הטופס ואחזור אליך בהקדם:

Flower Arrangement 4
לפרטים נוספים והרשמה

נדבר בקרוב!

אז איך עובדים עם המנדלה?

1. פתחי והורידי את המנדלה (ראי כפתור בהמשך הדף) והדפיסי אותה.

2. התחילי ברישום התאריכים בתוך המנדלה. התחילי ביום של מולד הלבנה (זהו היום שבו אין לבנה בשמים ומצוין במנדלה כציור של ירח שחור). זהו היום הראשון במחזוריות הלבנה. בדקי מה התאריך במולד הלבנה הקרוב. רשמי את התאריך הזה בתוך המנדלה, ליד הציור של הירח השחור.

3. את יתר התאריכים, עד המולד הבא, מלאי במנדלה עם כיוון השעון ליד כל מופע ירח. ראי דוגמה בתחתית העמוד.

4. בכל יום, החל ממולד הלבנה, מלאי במנדלה במלבן של מופע הלבנה שבאותו היום את מצבך הרגשי, הפיזי, הנפשי והרוחני. חשוב שתצייני אם היה משהו מיוחד: אם היו חלומות מיוחדים או אינטואיציה חזקה, אם היתה סערה רגשית וכו' וכן את ימי הווסת שלך. את כל זה אפשר לרשום במילות מפתח או להאריך בחלקו האחורי של הדך או ביומן לבנה (רשמי את התאריך ואת היום של מחזוריות הלבנה החל ממולד הלבנה של אותו החודש).

5. בסוף מחזוריות הלבנה החודשית הדפיסי מנדלה חדשה ומלאי אותה שוב במשך כל החודש (שימי לב- כל החודש של הלבנה, לא חודש קלנדרי).

 

*מכיוון שסיבוב הלבנה סביב כדור הארץ וסיבוב כדור הארץ סביב השמש לא זהים באורכם לעתים יהיה חסר במנדלה יום או שיהיו 1-2 ימים מיותרים.

 

לחצי על מסמך ה PDF לפתיחת קובץ המנדלה אותו תוכלי להדפיס.

בהצלחה!

גליה

דוגמא מתוך מנדלת לבנה:

בדוגמא ניתן לראות שהרישום התחיל ליד האייקון של הירח השחור- מולד הלבנה. שם רשמתי את התאריך ה 6.3, אז נולדה הלבנה. המשכתי לרשום התאריכים (רק את היום ולא את החודש) עם כיוון השעון. בנוסף סימנתי בעגול איזה יום זה במחזוריות הלבנה. מולד הלבנה סומן בעיגול ובתוכו הספרה 1. היום אחריו סומן בספרה 2 וכן הלאה..

שימי לב שאת ימי הדימום  שלי אני מסמנת בציור של טיפה בחלק הפנימי של המלבן עם התאריך הרלוונטי.

20190922_163204.jpg